Październik z hipoterapią

1.11.2017r.

 

       W miesiącu październiku przygotowaliśmy naszym podopiecznym niespodziankę- zajęcia z hipoterapii. Przeprowadziła je Pani Alicja Rompa, właścicielka "Stajni Pentesilea" w Parchowie, z którą Fundacja nawiązała współpracę.

            Październikowe zajęcia były prezentem od Pani Alicji dla naszych dzieci- przeprowadzila je całkowicie za darmo. Zarówno dzieci jak i rodzice rozpływali się w zachwytach nad profesjonalizmem i ciepłym podejściem Pani Alicji. Planujemy ująć hipoterapię w stalej of;ercie terapeutycznej Fundacji. 

 

Dziękujemy z całego serca Pani Alicji :)

Dziękujemy również zarządowi Kompleksu Basenowo- Rekreacyjnemu "Nimfa" za nieodpłetne udostępnienie nam placu do przeprowadzenie tych zajęć. 

 

 

 
Radość samodzielności

nowe logom mae10.06.2017r.

W dniu 05.06.2017r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego podpisaliśmy umowę na realizację projektu "Radość samodzielności- wielospecjalistyczne wspomaganie rozwoju dzieci niepełnosprawnych". Działanie to jest dofinansowane ze środków PFRON. 

Tym razem zaoferowaliśmy 20 dzieci niepełnosprawnych następujące rodzaje terapii:

- dogoterapię,

- logopedię,

- terapię behawioralną,

- tarapię w zajęciach psychoruchowych,

- fizjoterapię,

- terapię pedagogiczną.

Już wkrótce w zakladce nasze projekty zamieścimy zdjęcia z zajęć.

Zapraszamy :) 

 

radosc karolina

 
Ku samodzielności 2016 - 2017

1-logo pfron  1.04.2016 r, dzięki dotacji z PFRON rozpoczęliśmy trzeci etap naszego największego projektu pn. Ku samodzielności - wielospecjalistyczne wspomaganie rozwoju dzieci niepełnosprawnych. Jest to już trzeci rok... i mamy nadzieję nie ostatni kiedy możemy naszym podopiecznym zaoferować bezpłatną terapię.  Zajęcia odbywają się jak dyotychczas, w siedzibie Fundacji w Studzienicach oraz w Centrum Rozwoju Dziecka w Słupsku. W zakładce Nasze Projekty można obejrzeć zdjęcia z zajęć... zapraszamy :-) . 

 

 

                                                         filipek

 
OGŁOSZENIE

      herb-studzieniceFundacja "DOGOnić świat" oraz Gmina Studzienice, zaprasza dzieci z problemami rozwojowymi,  do udziału w bezpłatnych zajęciach z Terapii ręki . Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 697611416. Jedyny warunek zakwalifikowania do udziału w zajęciach, to miejsce zamieszkania na terenie Gminy Studzienice. Decyduje kolejnośc zgłoszeń, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszmy do udziału w projekcie!


 Projekt: " Mam sprawne ręce – indywidualne zajęcia psychoruchowe dla dzieci niepełnosprawnych z gminy Studzienice z elementami terapii ręki" dofinansował Urząd Gminy Studzienice"


 
„Mój przyjaciel pies” – zajęcia edukacyjne z zakresu bezpiecznego kontaktu z psem dla dzieci.2015

3.05.2015r.


               Jak co roku również i w tym realizujemy program  nauki najmłodszych, bezpiecznego kontaktu z psem. To już V edycja tego projektu. W tym roku komisja konkursowa Gminy Bytów pokazała nam jak bardzo docenia nasze starania i otrzymaliśmy większą niż w latach ubiegłych dotację, dzięki czemu możemy zrealizować więcej godzin edukacyjnych z tego zakresu. Dzisiaj możemy podzielić się kilkoma zdjęciami z pierwszej lekcji, która odbyła się w klasie I h w Szkole Podstwowej nr 2 w Bytowie. Dzieci były bardzo aktywne i chętnie uczestniczyły w zajęciach. W przyszłości w zakładce Nasze projekty opublikujemy galerię z innych lekcji . 

                                                                         Projekt dofinansowany przez Urząd Miasta i Gminy Bytów 


                                                                  


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 11

 

procentWszystkich, którzy zechcieliby przekazać Fundacji "DOGOnić świat" 1% swojego podatku, a tym samym wesprzeć naszą działalność, prosimy o wpisanie w rocznym zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce nazwy:

 

Fundacja Rozwoju Lokalnego "Parasol"

cel szczegółowy: "DOGOnić świat"

numer KRS: 0000240766


Z góry wszystkim DZIĘKUJEMY!!!

 

Nr konta Fundacji :

PKO Bank Polski 04102047080000740200420018

 

Współpracujemy z

 


 

 

 lllogo

 

 

 

       

       logo dz