"Ja, mój autyzm i świat"

6.11.2017r.

 

         W pierwszy weekend listopada, terapeutki pracujące w naszej Fundacji, jak co roku uczestniczyły w zorganizowanej przez Fundację SYNAPSIS międzynarodowej konferencji szkoleniowej "Ja, mój autyzmi i świat. Jak rozmawiać z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi z ASD o nich samych?".

Prelegentami konferencji byli:

- dr Peter Vermeulen- pracujący z osobami z ASD i ich rodzinami przez ponad 25 lat. Obecnie dyrektor Autisme Centraal, centrum szkoleniowego i edukacyjnego, które zajmuje się zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Jest uznanym na całym świecie wykładowcą/trenerem, prowadził warsztaty i szkolenia w całej Europie. Napisał o autyzmie ponad 15 książek i wiele artykułów.

- Catherine Faherty- autorka trzech przełomowych książek o autyzmie, które zostały przetłumaczone na 10 języków, a jedna z nich otrzymała w 2009 nagrodę Amerykańskiego Stowarzyszenia Autyzmu. Niedawno jedna z jej książek stała się podstawą do opracowania poradnika dla rodzeństwa osób z autyzmem. Catherine jest jedną z wielu osób, kóre wspólpracują z Carlo Gray przy prowadzeniu warsztatów z "Historyjek Społecznych". Nadal pracuje jako konsultantka w programie TEACCH. 

- Maciej Pawlus- student II roku fizyki na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego ze zdiagnozowanym ASD oraz jego rodzina. 

 

 

 

procentWszystkich, którzy zechcieliby przekazać Fundacji "DOGOnić świat" 1% swojego podatku, a tym samym wesprzeć naszą działalność, prosimy o wpisanie w rocznym zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce nazwy:

 

Fundacja Rozwoju Lokalnego "Parasol"

cel szczegółowy: "DOGOnić świat"

numer KRS: 0000240766


Z góry wszystkim DZIĘKUJEMY!!!

 

Nr konta Fundacji :

mBank 25114020040000340277618373

 

Współpracujemy z

 


 

 

 lllogo

 

 

 

       

       logo dz