Stare i Nowe

18.06.2014

 Stare...

        Wszystko co nowe staje się kiedyś starym, tak jest zarówno z przedmiotami jak z ludźmi a także ze zwierzętami. Sonia labrador retriever od którego wszystko się zaczęło i która jest kamieniem węgielnym naszej Fundacji 6 czerwca skończyła 7 lat... To niewiarygodne jak szybko minęły te lata i jak wiele się w ciągu nich wydarzyło. Sonia trafiła do nas jako 10 miesięczy, młody pies i wniosła ogromne zamieszanie w życie naszej rodziny. Ale to ona sprowokowała mnie do rozpoczęcia edukacji w kierunku dogoterapii i gdyby w tamten styczniowy wieczór nie zamieszkała w naszym domu, dzisiaj nie byłoby Fundacji. Sonia razem ze mną pracowała w wielu projektach, wspomagała terapię wielu dzieci z przeróżnymi rodzajami niepełnosprawności, uczesntniczyła  w wielu zajęciach edukacyjnych z zakresu humanitarnego traktowania zwierząt i bezpiecznego kontaktu z psami... pracowała i nadal pracuje i mam nadzieję, że jeszcze długo będziemy tworzyły team, bo nigdy żaden pies nie będzie w stanie mi jej zastąpić...

 Nowe...

          Od 4 kwietnia tego roku do naszego domu ale i do Fundacji zawitał nowy domownik/członek. To Sherry Sitkowski Bór FCI szczeniak rasy labrador retriever. Sherry nie ma zastąpić Soni, ma ją jedynie odciążyć, wspomóc. Mam nadzieję, że będzie ona chociaż w połowie tak pojętna i mądra jak jej poprzedniczka, że uda nam się nawiązać tą nić porozumienia i współpracy, która sprawia, że podczas zajęc stajemy się prawdziwym zespołem... Zobaczymy co przyniesie czas. Na razie mała uczy się w towarzystwie prawdziwego mistrza - niezastąpionej Soni .


                                                                                                                                               Anna Kielińska

 

 

procentWszystkich, którzy zechcieliby przekazać Fundacji "DOGOnić świat" 1% swojego podatku, a tym samym wesprzeć naszą działalność, prosimy o wpisanie w rocznym zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce nazwy:

 

Fundacja Rozwoju Lokalnego "Parasol"

cel szczegółowy: "DOGOnić świat"

numer KRS: 0000240766


Z góry wszystkim DZIĘKUJEMY!!!

 

Nr konta Fundacji :

mBank 25114020040000340277618373

 

Współpracujemy z

 


 

 

 lllogo

 

 

 

       

       logo dz