Ku samodzielności - wielospecjalistyczne wspomaganie rozwoju dzieci niepełnosprawnych

3.03.2014

 

         1-logo pfron  Projekt "Ku samodzielności - ..." dofinansowany przez PFRON,  realizowany przez naszą Fundację, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Już w dzień po ogłoszeniu naboru w prasie, zapełniła się lista uczestników projektu i powstała bardzo długa lista rezerwowa. Pokazuje to nam, jak ogromna jest potrzeba dodatkowych form terapii dla dzieci niepełnosprawnych z województw pomorskiego i zachodniopomorskiego. 

         Do projektu przystąpiło 60 dzieci z różnym rodzajem niepełnosprawności. Pracujemy więc z dziećmi z autyzmem, Zespołem Aspergera, Zespołem Downa, z dziećmi z upośledzeniem umysłowym, oraz z przeróżnymi chorobami genetycznymi. Staraliśmy się zrobić wszystko aby każde z dzieci otrzymało taki rodzaj terapii jakiego potrzebuje. Mamy już pierwsze zdjęcia z naszych zajęć. Można je obejrzeć w zakładce Nasze projekty.

 

 

                                               karolka

 

 

procentWszystkich, którzy zechcieliby przekazać Fundacji "DOGOnić świat" 1% swojego podatku, a tym samym wesprzeć naszą działalność, prosimy o wpisanie w rocznym zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce nazwy:

 

Fundacja Rozwoju Lokalnego "Parasol"

cel szczegółowy: "DOGOnić świat"

numer KRS: 0000240766


Z góry wszystkim DZIĘKUJEMY!!!

 

Nr konta Fundacji :

mBank 25114020040000340277618373

 

Współpracujemy z

 


 

 

 lllogo

 

 

 

       

       logo dz