Dać skrzydła - 2011 - 2013

„Dać skrzydła" – wielospecjalistyczne wspomaganie rozwoju dzieci niepełnosprawnych

1-logo pfronProjekt dofinansowany ze środków PFRON. To pierwsze nasze działanie o tak szerokim zakresie i tak dużym nakładzie finansowym, gdyż dotacja z wyniosła aż 139 804,00 zł na pierwszy okres naszego działania – do końca marca 2012 r i kolejną taką kwotę na następne 12 miesięcy.

W ramach tego działania objęliśmy kompleksową terapią 37 dzieci niepełnosprawnych z województw pomorskiego i zachodniopomorskiego  oferując im :

 

- dogoterapię

- terapię ruchową z wykorzystaniem metod NDT Bobath, Hallwick, PNF, Fitball news, terpię plastrami Kilesiology Taping

- terapię logopedyczną

- terapię  behawioralną

- zajęcia psychoruchowe

- opiekę psychologiczną

 

Wszystkie dzieci objęte projektem zostały najpierw zdiagnozowane i na tej podstawie utworzyliśmy Indywidualne Plany Działania dla każdego z nich. W marcu każdy z uczestników zostanie poddany diagnozie cząstkowej dzięki , której możliwe będzie udoskonalenie Planów Działania. Zajęcia odbywają się w siedzibie Fundacji w Studzienicach  przy ul. Prostej 10 , a także w Słupsku w Zespole Gabinetów Specjalistycznych "Dać skrzydła" przy ul Kulczyńskiego 7a/1. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i jedynym warunkiem uczestnictwa w nich jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.

 

 

procentWszystkich, którzy zechcieliby przekazać Fundacji "DOGOnić świat" 1% swojego podatku, a tym samym wesprzeć naszą działalność, prosimy o wpisanie w rocznym zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce nazwy:

 

Fundacja Rozwoju Lokalnego "Parasol"

cel szczegółowy: "DOGOnić świat"

numer KRS: 0000240766


Z góry wszystkim DZIĘKUJEMY!!!

 

Nr konta Fundacji :

mBank 25114020040000340277618373

 

Współpracujemy z

 


 

 

 lllogo

 

 

 

       

       logo dz