Dziękujemy za Wasz 1%

27.11.2013

 

             Kilka tygodni temu wpłynęły na nasze konto pieniądze z 1%. W tym roku osiągnęły sumę 2800 zł. !!! jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć działalność naszej Fundacji. Cieszy nas też fakt, że kwota z roku na rok jest coraz wyższa co oznacza, że nie zawiedliśmy Waszego zaufania. Bardzo nam przykro, że nie mamy możliwości podziękować imiennie każdemu z Was. W najbliższym czasie planujemy wystąpić do KRS o prawo do własnego 1%, bez  potrzeby korzystania z pomocy Fundacji Parasol, co nie tylko usprawni i przyspieszy przepływ środków, ale również pozwoli na wpłaty dedykowane konkretnym dzieciom, z przeznaczeniem na wybrany cel.

            Dzięki wpływom z 1% możemy zapewnić wkład własny, obowiązkowy w projektach na zajęcia terapeutyczne dla naszych podopiecznych oraz  kupujemy pomoce dydaktyczne, wzbogacające i uatrakcyjniające naszą pracę.

                 W imieniu swoim i wszystkich naszych dzieciaków serdecznie  dziękujemy Wam za okazaną nam pomoc :-)                                                    kacperek

 

 

procentWszystkich, którzy zechcieliby przekazać Fundacji "DOGOnić świat" 1% swojego podatku, a tym samym wesprzeć naszą działalność, prosimy o wpisanie w rocznym zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce nazwy:

 

Fundacja Rozwoju Lokalnego "Parasol"

cel szczegółowy: "DOGOnić świat"

numer KRS: 0000240766


Z góry wszystkim DZIĘKUJEMY!!!

 

Nr konta Fundacji :

mBank 25114020040000340277618373

 

Współpracujemy z

 


 

 

 lllogo

 

 

 

       

       logo dz