Poza gatunek

6.09.2013r.

   

            "Publikacja "Poza Gatunek. Rozmowy o aktywizmie, prawach zwierząt i społeczeństwie" powstała podczas realizowanego przez Fundację Czarna Owca Pana Kota, w latach 2011-2013, projektu "Sieć OFF - Ogólnopolskie Forum Fauna". Jest to zbiór wywiadów z działaczami i działaczkami organizacji prozwierzęcych oraz niesamowicie ciekawy artykuł koordynatorki projektu Joanny Wydrych pt. Poza Gatunek? - NGO prozwierzęce, aktywizm, prawa zwierząt. 

             Nasza Fundacja miała możliwośc  uczestniczenia w tym projekcie a wywiad z Prezes Fundacji Anną Kielińską znalazł się na łamach publikacji. Dysponujemy kilkoma egzemplarzami tej książki, osoby zainteresowane jej nabyciem prosimy o kontakt mailowy. Publikacja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i jest bezpłatna. 

             Więcej na temat projektu można przeczytać na stronie Fundacji Czarna Owca Pana kota. Tam też, jest dostępna wersja elektroniczna książki.

 

 

 

                                                       poza

 

 

 

procentWszystkich, którzy zechcieliby przekazać Fundacji "DOGOnić świat" 1% swojego podatku, a tym samym wesprzeć naszą działalność, prosimy o wpisanie w rocznym zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce nazwy:

 

Fundacja Rozwoju Lokalnego "Parasol"

cel szczegółowy: "DOGOnić świat"

numer KRS: 0000240766


Z góry wszystkim DZIĘKUJEMY!!!

 

Nr konta Fundacji :

mBank 25114020040000340277618373

 


Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/gricom/domains/dogonicswiat.pl/public_html/administrator/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 381

Współpracujemy z

 


 

 

 lllogo

 

 

 

       

       logo dz