Zakończenie projektu "Dać skrzydła - wielospecjalistyczne wspomaganie rozwoju dzieci niepełnosprawnych"

21.03.2013

 

           To co dobre szybko się kończy... tak też szybko zleciały nam prawie dwa lata ( rok i 8 miesięcy) w czasie których realizowaliśmy nasz największy projekt dofinansowany przez PFRON . Pod nazwą: "Dać skrzydła - wielospecjalistyczne wspomaganie rozwoju dzieci niepełnosprawnych". W ramach tego działania Fundacja przeprowadziła: 

- 320 godzin dogoterapii

- 320 godzin zajęć psychoruchowych

- 560 godzin terapii behawioralnej

- 480 godzin terapii logopedycznej

- 1280 godzin terapii ruchowej

- 296 godzin diagnozy funkcjonalnej.

Uczestnikami projektu było 45 dzieci niepełnosprawnych, posiadających orzeczenia o niepełnosprawności z terenów województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Zajęcia odbywały się w siedzibie Fundacji "Dogonić świat" w Studzienicach oraz w Zespole Specjalistycznych Gabinetów "Dać skrzydła" w Słupsku. 

           Z żalem rozstajemy się z naszymi podopiecznymi i mamy nadzieję na możliwość kontynuacji naszych działań w najbliższej przyszłości. Dowodem na to jak ogromnym powodzeniem cieszył się nasz projekt są laurki i podziękowania od dzieci biorących w nim udział. Zdjęcia z naszych zajęć można obejrzeć w zakładce nasze projekty. 

 

 

 

 

procentWszystkich, którzy zechcieliby przekazać Fundacji "DOGOnić świat" 1% swojego podatku, a tym samym wesprzeć naszą działalność, prosimy o wpisanie w rocznym zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce nazwy:

 

Fundacja Rozwoju Lokalnego "Parasol"

cel szczegółowy: "DOGOnić świat"

numer KRS: 0000240766


Z góry wszystkim DZIĘKUJEMY!!!

 

Nr konta Fundacji :

mBank 25114020040000340277618373

 

Współpracujemy z

 


 

 

 lllogo

 

 

 

       

       logo dz