"Narada"

29.11.2012

        W niedzielę,18 listopada , zespół terapeutów pracujących w Fundacji, zebrał się, by omówić postępy jakie, poczyniły dzieci objęte programem "Dać skrzydła - wielospecjalistyczne wspomaganie rozwoju dzieci niepełnosprawnych", finansowanym przez PFRON. Spotkanie to miało na celu dokonanie ewaluacji naszych działań i ewentualnie wprowadzenia zmian, dzięki , którym praca z naszymi podopiecznymi będzie jeszcze bardziej efektywna. Projekt ten realizujemy od lipca 2011 i w tym czasie  z terapii skorzystało 53 dzieci niepełnosprawnych z różnymi dysfunkcjami, a jedynym warunkiem uczestnictwa w nim jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.

        Widząc jak wielkie są potrzeby w tym zakresie i jak ogromnym powodzeniem cieszy się realizowany przez nas program, zdecydowałyśmy się napisać kolejny. Tym razem planujemy objąć bezpłatną terapią dużo większą grupę dzieci i zaproponować im większy wachlarz oddziaływań. W dniu dzisiejszym złożyłyśmy wniosek odofinansowanie do PFRON! Trzymamy kciuki o jego powodzenie!!!

 

 

                                    narada

 

 

procentWszystkich, którzy zechcieliby przekazać Fundacji "DOGOnić świat" 1% swojego podatku, a tym samym wesprzeć naszą działalność, prosimy o wpisanie w rocznym zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce nazwy:

 

Fundacja Rozwoju Lokalnego "Parasol"

cel szczegółowy: "DOGOnić świat"

numer KRS: 0000240766


Z góry wszystkim DZIĘKUJEMY!!!

 

Nr konta Fundacji :

mBank 25114020040000340277618373

 

Współpracujemy z

 


 

 

 lllogo

 

 

 

       

       logo dz