Przystanek Woodstock

          W tym roku, wolontariusze naszej Fundacji, będący też inspektorami ds/zwierząt w Fundacji Dobrych Zwierząt w Gdyni, wezmą udział w Przystanku Woodstock. Pomimo zakazów, wielu ludzi zabiera w takie mejsce swoje psy, niestety nie jest to komfortowa sytuacja dla naszych pupili. Hałas, tłum itp. sprawiają, że psy często bardzo się stresują i uciekają. My będziemy dbali o to by takich sytuacji było jak naj mniej, jedziemy tam właśnie pomagać takim zabłąkanym zwierzętom. 

więcej na ten temat można przeczytać na stronie WOŚP:)))


          Dzięki inicjatywie Marty Lichnerowicz - Prezes Fundacji Dobrych Zwierząt w Gdyni, na Przystanku Woodstock powstały trzy kojce, do których trafiały zgubione przez swoich właścicieli psy i jak się okazało również koty. Zwierzęta te przebywały 8 godzin w kojcach po czym, jeżeli nikt się po nie nie zgłaszał, zostały wywiezione do kojców Urzędu Miasta Kostrzynia.

          Na szczęście większośc naszych podopiecznych wróciło do swoich właścicieli, poza jednym psem, przekazanym pod opiekę UM Kostrzyn, oraz czarnego kociaka, który przyjechał z nami na Pomorze i tutaj znalazł swój dom. Niestety pomimo próśb Jurka Owsiaka na festiwalu było sporo zwierząt. Niektórzy właściciele  zostali pouczeni i zabrali swoich pupili z terenu przystanku, ale znaleźli się również tacy, do których nie trafiały rzadne argumenty. W skutek takiej właśnie lekkomyślności  doszło  do pogdyzienia przypadkowej uczestniczki festiwalu przez zestresowanego psa.

Mamy wielką nadzieję, że w przyszłym roku będzie mniej psów na festiwalu.

 

 

procentWszystkich, którzy zechcieliby przekazać Fundacji "DOGOnić świat" 1% swojego podatku, a tym samym wesprzeć naszą działalność, prosimy o wpisanie w rocznym zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce nazwy:

 

Fundacja Rozwoju Lokalnego "Parasol"

cel szczegółowy: "DOGOnić świat"

numer KRS: 0000240766


Z góry wszystkim DZIĘKUJEMY!!!

 

Nr konta Fundacji :

mBank 25114020040000340277618373

 

Współpracujemy z

 


 

 

 lllogo

 

 

 

       

       logo dz