Zakończenia Programu Działaj Lokalnie

         Dzisiaj (dn.14.04.2012 r) przedstawicielki naszej Fundacji - Anna Kielińska i Monika Kurkowska wzięły udział w uroczystym zakończeniu Programu Działaj Lokalnie VII, dofinansowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, realizowanego przez Fundację Rozwoju Lokalnego  "Parasol".

          W ramach tego działania Fundacja zrealizowała projekt "Innowacyjne metody terapii i aktywizacji ruchowej osób niepełnosprawnych" , dzięki któremu,10 dzieci z gminy Studzienice wzięło udział w zajęciach psychoruchowych a także dogoterapii.

       Tegoroczne zakończenie programu odbyło się w miejscowości Karwno w Wiosce Fantazji. Wszyscy uczesniczy mogli zapoznać się z atrakcjami, które oferuje wioska, a także w miłej atmosferze podzielić się doświadczeniami zdobytymi podczas realizacji projektów. Nas spotkała bardzo miła niespodzianka w postaci nagrody, którą uważamy za ważny dowód uznania za naszą działalność. 

 

                                          nagroda1

 

Więcej na temat samej imprezy można przeczytać na stronie Fundacji Parasol. 

 

 

procentWszystkich, którzy zechcieliby przekazać Fundacji "DOGOnić świat" 1% swojego podatku, a tym samym wesprzeć naszą działalność, prosimy o wpisanie w rocznym zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce nazwy:

 

Fundacja Rozwoju Lokalnego "Parasol"

cel szczegółowy: "DOGOnić świat"

numer KRS: 0000240766


Z góry wszystkim DZIĘKUJEMY!!!

 

Nr konta Fundacji :

mBank 25114020040000340277618373

 

Współpracujemy z

 


 

 

 lllogo

 

 

 

       

       logo dz